![220121_SMA_Hastalari_Karne](https://smabenimleyuru.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/220121_SMA_Hastalari_Karne-678x381.jpeg)
![](https://smabenimleyuru.org.tr/wp-content/uploads/2022/01/220121_SMA_Hastalari_Karne.jpeg)
İlk ve orta öğretimde okuyan SMA hastası çocuklarımız, 2021-22 eğitim-öğretim yılının ilk yarıyılının tamamlanmasıyla karnelerini aldılar.
Gerek okullarında gerek evlerinde öğrenim gören çocuklarımıza iyi tatiller diliyor, bütün öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyor, hepsinin gözlerinden öpüyoruz.
Yasal Uyarı: Yayınlanan sayfanın / haberin tüm hakları SMA Benimle Yürü Derneği’ne aittir. Kaynak gösterilse veya aktif bir bağlantı verilse dahi sayfanın / haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal işlem başlatılır.