SMA Benimle Yürü Derneği’nden Ailelerimize ve Gönüllülerimize Bağış Çağrısı

Değerli SMA aileleri, hastalarımız ve gönüllülerimiz,

Bir süredir gündemimizde olan üyelik sistemini ve bazı projelerimizi gündemin yoğunluğu sebebi ile ertelemek durumunda kalmıştık.

Yakın zaman içerisinde:

  • Derneğe yeni üyeler alacağız.
  • İletişim platformumuz olan WhatApp hizmetimizi sonlandırıp yeni ve profesyonel bir iletişim ağı kuracağız.
  • YouTube kanalımıza bilgilendirme videoları çekmek için ekipman temin edip düzenli olarak içerikler üreteceğiz.
  • İnternet sitemizi güncelleyeceğiz. Bilgilendirme konusunda çalışarak SMA konusunda kritik sorulara hızlı cevaplar bulunabilecek bir eklenti geliştireceğiz.
  • Gün içerisinde kendi iş yoğunluklarımız sebebi ile yetişemediğimiz işlere destek olmak ve üyelerin sorunlarına daha hızlı nüfuz etmek amacıyla derneğin sekreteryasını takip edecek bir elemanı işe alacağız.

Bunların yanı sıra hayata geçirmek istediğimiz diğer projeler için de artık finansal kalkınmaya ihtiyaç duyuyoruz.


Derneğimiz önümüzdeki ay 2. yılını dolduracak. Mücadeleyi bu noktaya kendi imkanlarımızla ve bir grup yardımsever aile ve gönüllülerin katkılarıyla getirmeyi başardık. Bundan sonra da bu çalışmaların ve faaliyetlerin devam edebilmesi için düzenli aidat sistemine geçmemiz gerekmektedir.

Üyelikleri başlatmadan önce acil olan ihtiyaçlarımızı daha fazla bekletmemek için müsait olan kişilerin hesabımıza imkânları doğrultusunda bağış yapmalarını önemle rica ediyoruz.

Hitap ettiği kitle tarafından desteklenmeyen hiçbir oluşum varlığını sürdüremez. Bu nedenle hastalarımız için bu oluşuma sahip çıkmanız büyük önem taşımaktadır.