![cocukhastaliklarikongresionecikarilmis](https://smabenimleyuru.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/cocukhastaliklarikongresionecikarilmis.png)
Çocuk Göğüs Hastalıkları Derneği’nin düzenlediği, Göğüs Hastalıkları 6. Kongresi’nde, oturum başkanlarının Prof. Dr. Yasemin Gökdemir ve Prof. Dr. Sedat Öktem’in olduğu “Spinal Musküler Atrofi’de Güncel Yaklaşımlar-1” başlıklı oturumda, SMA Benimle Yürü Derneği Genel Sekreterimiz, Uğur Cem Gürpınar sunumunu gerçekleştirdi.
SMA Benimle Yürü Derneği olarak kıymetli hocaların görüşlerini dinledik. Teşekkür ederiz.